Radyo Nese Fm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Radyo Nese Fm

Kaliteli müzik, Seviyeli sohbet.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Aldatmak = Düşmek :)

3 posters
YazarMesaj
Düş Macunu

Düş Macunu

Aldatmak = Düşmek :) Empty
MesajKonu: Aldatmak = Düşmek :)   Aldatmak = Düşmek :) EmptyCuma Mayıs 22, 2009 7:56 pm

Bir Hıristiyan kasabasında görevli papaz günah çıkarmaya gelenlere vaaz verirken, bundan sonra bana günah çıkarmaya
geldiğinizde bana aldattım kelimesini kullanmayın bundan çok bıktım onun yerine (düştüm) diye söyleyin demiş.
gel zaman git zaman papaz emekli olmuş onun yerine genç bir papaz gelmiş ama her şeyden habersiz, yine günah çıkartmaya gelenler
papaz efendi dün düştüm , gecen hafta düştüm, aradan bir ay geçmiş genç papaz artık valiye gitmenin zamanı geldi düşen düşene demiş ve
valinin yanına gitmiş. Vali bey su yolları bir kontrol etseniz düsen düsene,
tabiki vali bey düşmenin hangi anlama geldiğini bildiği için kahkaha ile güler, papaz sinirlenir ve vali bey ne gülüyorsunuz
daha dün kariniz geldi üç defa düştüğünü söyledi... demiş.

lol!
readonly

readonly

MesajKonu: Geri: Aldatmak = Düşmek :)   Aldatmak = Düşmek :) EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 1:17 am

ahahaha lol! harikaaa Smile teşekkür ederim canım Smile
emreoznur

MesajKonu: Geri: Aldatmak = Düşmek :)   Aldatmak = Düşmek :) EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 8:40 am

zuhihihihha Sleep

Aldatmak = Düşmek :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aldatmak İle İlgili Düşünceleriniz...